Lees de reviews van andere bezoekers die hun Bankgiroloterij (heet nu de Vriendenloterij) abonnement hebben opgezegd via Abonnementenopzeggen.nl
Te duur, grote kostenpost per maand
na al die jaren overbodig
te duur ben ontslagen en moet bezuinigen, dus helaas..
Ik vind het gewoon een kostenpost die ik niet kan gebruiken op het moment. ik kies dan liever een andere loterij
in deze moeilijke tijden zo abonnement vind ik dure grap .
Aan één loterij meedoen is wel genoeg en dan vind ik de BankGiro Loterij niet zo interessant.
opzegbrief bankgiroloterij op mijn verzoek.
ik vond het te duur worden. in twee maanden tijd 3x een lot à 13,25
geincasseerd. En dat juist in de dure maanden. te weten december, januari en februari. Wordt mij te duur. Ik wil bezuinigen.
Lukt niet om telefonisch op te zeggen heb 3 x geprobeerd kost me 1.50 Maar hoor na keuze menu niets meet
zeer slecht van de bankgiroloterij.
Ga het ook doorgeven
Handige en duidelijke site !
kan op dit moment het geld voor een lotterij niet betalen en vindt het fijn dat er een opzegbrief bestaat voor de bankgiro lotterij bestaat
Voor Bankgiroloterij (heet nu de Vriendenloterij) zijn in totaal 2332 reviews geschreven. Voor de hele categorie Loterijen zijn de afgelopen 30 dagen 27 reviews geschreven.
Binnen 2 minuten Bankgiroloterij (heet nu de Vriendenloterij) opzeggen