Lees de reviews van andere bezoekers die hun ANWB lidmaatschap abonnement hebben opgezegd via Abonnementenopzeggen.nl
WIJ HEBBN EEN NIEUWE AUTO DAARIS 5 JAAR GARANTIE
MET 5 JAAR PECH ONDERWEG.
GROETJES FRANS
Wij zijn al jaren geen lid meer van de anwb trouwens hebben wij sinds augustus een nieuwe auto aan geschaft en zijn wij dus voor de eerste drie jaar verzekerd bij de garage voor eventuele pech onderweg.nu bekeek ik 14-01 -2011 mijn bank afschriften en daar zag ik tot mijn verbazing dat er 50 euro af gehouden was en dat zou ik toch graag terug gestort willen zien Vr GR k.visser
Mijne heren,
aangezien ik wegens gezondheidsproblemen geen auto meer mag rijden zeg ik tot mijn spijt mijn lidmaatschap op. Onze ervaringen met uw organisatie waren aptijd positief
Beste ANWB,
zeg patnerlidmaatschap op, daar wij nu toekunnen met 1 auto. Hartelijk dank voor Uw service tot nu toe.
Groet,
Wiebe de Boer
Beste ANWB,
Na meerdere malen vorig jaar alsnog mij aangemeld bij ANWB, nou systeem lag plat dus ik kreeg handmatig lidmaatschap bewijs met de kassabon erop geniet, zelfde dag nog met de auto naar buitenland vertrokken, vervolgens nog aangeduid dat ik per direct zou vertrekken of ik dan ook per die dag meteen lid zou zijn. Nou dat kon dus, ik betaald, mooi factuurtje gekregen, boekjes info etc.
halverwege DUITSLAND rook uit de motorkap, nou ik de anwb gebeld, ATAC duitsland kon mij niet vinden in het systeem, uren lang zitten wachten en dan ook nog eens uren lang met vraagtekens gestaan van hoe kan dat nou en proberen aan te tonen met mn factuur etc. hielp niet, ik maar betalen en bij terugkeer het dan maar afhandelen, kom ik terug thuis krijg ik allerlei brieven van openstaande rekeningen die ik vervolgens voor vertrek al betaald had, totaal gedupeerd geen pas, niet lid, meerderen malen brieven gestuurd, werd niet serieus genomen, en het bedrag dat ik betaald had moest ik weer betalen, kreeg mijn pas met moeite en dat wegens brief van advocaat, en reparatie kosten van 649,- is niet gedekt.
OM EEN LANG VERHAAL KORT TE MAKEN, BIJ DEZE IK MIJN ANWB LIDMAATSCHAP OP WEGENS ONPROFESSIONALITEIT EN SLECHTE SERVICE VERLENING VAN JE KLANTEN. IK WORD NOOIT MEER LID VAN DE ANWB!
Bij deze zeg ik mijn abonnement van de waterkampioen op. Graag een nieuw factuur voor wegenwachthulp
Groeten.
Piet Coremans
Ik heb geen auto meer na mijn beroerte.
ik kan het niet meer ebtalen en wil een incasso met gerechtelijke procedure voorkomen !!
ik heb op 23 november mijn lidmaatschap per brief opgezegd, op buitenleven.
ik heb geen tijd meer om te lezen.
Voor ANWB lidmaatschap zijn in totaal 1719 reviews geschreven. De afgelopen 30 dagen zijn bij 25% van de opzeggingen voor ANWB lidmaatschap reviews geschreven, dit zijn er in totaal 1. Voor de hele categorie Overige zijn de afgelopen 30 dagen 26 reviews geschreven.
Binnen 2 minuten ANWB lidmaatschap opzeggen