Lees de reviews van andere bezoekers die hun ANWB lidmaatschap abonnement hebben opgezegd via Abonnementenopzeggen.nl
Ben 49 jaar lid geweest .Nu niet meer nodig.
Ik rij geen auto meer dus heb ik het lidmaatschap niet meer nodig ik ben altijd zeer te spreken geweest over de ANWB
De auto is meer dan 12 jaar oud; ik rij er minimaal mee (3000 km per jaar); de kosten voor pechhulp zijn voor deze auto flink duurder geworden.
Auto is verkocht en er komt geen andere we gaan het verder met één auto doen
Raar dat mijn inwonend kind apart is en dat mijn vrouw een partnerlidmaatschap moet hebben, heb maar een auto die we allemaal gebruiken
fantastische service
Zeer goede service
Ik heb eind dit jaar geen eigen auto meer, is mij te duur geworden autorijden heb maar een uitkering.
ga auto te koop zetten.
Me auto gaat morgen naar de sloperij
Het ANWB abonnement werd te duur.
Voor ANWB lidmaatschap zijn in totaal 1991 reviews geschreven. Voor de hele categorie Overige zijn de afgelopen 30 dagen 0 reviews geschreven.
Binnen 2 minuten ANWB lidmaatschap opzeggen