Vul het onderstaande formulier in. Druk vervolgens op de knop Abonnement opzeggen.
Ontvang binnen 2 minuten uw Zeker en Mobiel Rioolontstopping opzegbrief.
De laatste 24 uur zijn er 245 opzegbrieven gedownload.
Meer dan een half miljoen mensen gebruiken jaarlijks Abonnementen Opzeggen
15 jaar geleden gestart met de gratis opzegbrief - meer dan 4.000.000 gegenereerd
Voer uw gegevens in, wij genereren uw opzegbrief om deze gratis te downloaden. Heeft u geen printer, papier, envelop of postzegel bij de hand. Maak dan gebruik van onze opzegbrief verzendservice.
Verstuur zelf uw brief, of laat ons uw brief verzenden met PostNL zodat u lekker kunt relaxen. Mocht de opzegbrief niet zijn aangekomen bij Zeker en Mobiel Rioolontstopping, dan versturen wij de opzegbrief nogmaals gratis net zolang Zeker en Mobiel Rioolontstopping de opzegbrief heeft ontvangen.
Zeker en Mobiel B.V.
abonnement opzeggen
C. Huygensstraat 8c
8141 GM Heino
De opzegtermijn voor Zeker en Mobiel Rioolontstopping is 30 dagen.
1. Alle werkzaamheden worden uitgevoerd door een gecertificeerde vakman.
2. Er wordt alleen gebruik gemaakt van milieuvriendelijke producten en materialen.
3. De klant dient de kosten te betalen voor het materiaal dat nodig is voor de reparatie of vervanging van het rioolstelsel.
4. De klant dient de kosten te betalen voor het transport van het materiaal naar de locatie waar de reparatie of vervanging plaatsvindt.
5. De klant dient een schriftelijke verklaring te ondertekenen waarin hij/zij instemt met de uitgevoerde werkzaamheden en de daarmee samenhangende kosten.
Zeker & Mobiel Rioolontstopping
Stel een automatische opzegherinnering in voor Zeker en Mobiel Rioolontstopping en ontvang een waarschuwingsmail vlak voordat uw abonnement verlengd wordt.
Lees de 162 reviews van bezoekers die een opzegging van Zeker en Mobiel Rioolontstopping hebben gedaan.
Opzig prima bedrijf een keer gebruik van gemaakt alles verliep goed . Maar het is nu overbodig
Voor ons overbodig geworden
Good and reliable service. Quick respond too when they were needed.
SCAM ALERT...!!! they force you with lies for service. one salesman came to my door saying I have to take the service its mandatory. I asked if its from VVE. He started lying that i have to take it as i am new owner. He kept on forcing me and threatening me saying that its mandatory for house insurance. I asked if its mandatory send me a official letter from VVE. I sensed something is wrong,. I didn't signed anything. Never sign anything without checking it with VVE or online. beware of lot of corporate thief in NL....
Onzeker bedrijf
Afgelopen maand hebben 7 personen de Zeker en Mobiel Rioolontstopping opzegbrief gedownload.
Personen die Zeker en Mobiel Rioolontstopping opzeggen zijn gemiddeld tussen de 40 en 50 jaar en hebben gemiddeld 5 jaar het abonnement gehad. De opzeggingen van Zeker en Mobiel Rioolontstopping worden het vaakst gedaan door mannen, van die mannen is de gemiddelde leeftijd 43 jaar.
De laatste 12 maanden hebben er in totaal 94 personen een voorbeeldbrief gedownload. Donderdag is de dag waarop de meeste opzegbrieven voor Zeker en Mobiel Rioolontstopping worden verzonden, voor de hele categorie Overige is dit de maandag.
De laatste dertig dagen zijn er 1 van de 162 Zeker en Mobiel Rioolontstopping reviews geplaatst. Ook hebben er 155 personen een opzegherinnering ingesteld.
De voornaamste reden waarom personen het abonnement opzeggen is "overbodig geworden". Van de afgelopen 30 dagen was 5 september de drukste dag. De meest populaire maand om Zeker en Mobiel Rioolontstopping op te zeggen is juni.
In de categorie Overige zijn onlangs ook Opmaat en Nappas opgezegd.