Fusie Staatsloterij en De Lotto goedgekeurd
De Staatsloterij en De Lotto mogen fuseren. Dat heeft de Autoriteit Consument en Markt (ACM) na een uitgebreid onderzoek besloten.
De fusie werd goedgekeurd omdat de twee organisaties in de praktijk nauwelijks concurrenten van elkaar zijn. ACM-topman Chris Fonteijn zei in een persbericht: “Het blijkt dat de Staatsloterij en De Lotto in de praktijk nauwelijks met elkaar concurreren, onder andere door de strenge regelgeving rond kansspelen. Uit ons onderzoek blijkt dat deze fusie slechts een beperkt effect heeft op de kansspelmarkt.”
Na de fusie zijn er nog twee grote spelers over op de loterijmarkt: de Goede Doelenloterij en de kersverse combinatie Staatsloterij-De Lotto. Laatstgenoemde organisatie heeft de Staatsloterij, het Miljoenenspel, de Lotto, Eurojackpot, Lucky Day, Toto en Krasloten onder zijn hoede. De twee organisatie hebben ruwweg de helft van de Nederlandse kansspelmarkt in handen.
Bron: nrc.nl
Lees de ervaringen van andere bezoekers met opgezegde abonnementen.
Het is een prachtig blad, maar helaas heb ik er de tijd niet voor om alles te lezen in de Plus.
geen interesse meer
maar ook om jaarlijkse kosten te besparen
Mooi blad maar niet meer nodig.
Gratis en gemakkelijk uw abonnementen opzeggen.